PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6714}
7,0 1 801
ocen
7,0 10 1 1801
Kazimierz Wielki
powrót do forum filmu Kazimierz Wielki
użytkownik usunięty
schschfikation

sam gwałt nie, ale wymowne spojrzenie Kazika na Klarę i skutki gwałtu są :)

bardzo to interesujący gwałt - Klara w koszuli nocnej przychodzi do komnaty Elżbiety, która zaprosiła tam Kazimierza, podchodzi do łóżka, jest niezwykle zalotna i to koniec sceny. To chyba Klara zgwałciła Kazimierza. W następnej scenie ojciec Klary napada na Króla Węgier i jego małżonkę. Równie dobrze mogła to być schadzka.

Marek_797

Z tego co wiem to Klara do Kazika przychodziła z własnej nie przymuszonej woli.Chętnie bym ten film obejrzała-bo słabo go pamiętam.Ciekawe tylko gdzie można go znaleźć.

ocenił(a) film na 6
mala_ja_filmweb

jest na cda a sama scena jest faktycznie tak przedstawiona ,że nie ma mowy o gwałcie.

slawek110

Już go obejrzałam.Masz rację,że owa scena jest przedstawiona tak,że o gwałcie mowy nie ma.Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
mala_ja_filmweb

akurat tutaj twórcy mieli pole do popisu gdyż wg publikacji historycznych nie wiadomo czy coś się stało a nawet jeśli to raczej za zgodą .Fakt historyczny jest tylko jeden ,że król węgirski wyciął całą rodzine i nie ma dokumentów za co.






mala_ja_filmweb

A no nie ma ich i już pewnie nie odnajdziemy ich

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones