PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6721}

Kevin sam w domu

Home Alone
7,1 424 842
oceny
7,1 10 1 424842
7,2 34
oceny krytyków
Kevin sam w domu
powrót do forum filmu Kevin sam w domu

Kevin 2018

ocenił(a) film na 10

Kevin pozostanie w naszych sercach na zawsze oglądam i święta 2018.

ocenił(a) film na 10
Kruger90

Ja też obowiązkowo oglądam Kevina ;)

ocenił(a) film na 10
Kruger90

Jasne !!!

ocenił(a) film na 9
Kruger90

wiadomo, że musi być Kevin. Ale tak szczerze, to nie znam bardziej familijnego, świątecznego i cieplejszego filmu.

Mauna_Kea

kevin jest najlepszy , jutroo kolej na kevina w nowym yorku......

Mauna_Kea

Śmiem twierdzić że nie ma bardziej familijnego i świątecznego filmu od Kevina.Niestety oglądanie go w TV nie ma sensu,reklamy,reklamy,reklamy,całe szczęście że jest internet

ocenił(a) film na 9
Psycho_Daddy

coś w tym jest. ale ostatnio Polsat podczas Kevina i Prince of Persia dał tylko 2 reklamy (chyba). I to jest na plus. Godzina filmu, reklama gdzie można zrobić siku, herbatę czy oddzwonić z życzeniami. A nie jak kiedyś - 30 minut film - 10 min reklamy. Wolę godzinę filmu i 20 reklam :D:D:D

Mauna_Kea

Jeżeli chodzi o TV to ja od dłuszego czasu omijam Polsat :) - Co Kevina to obie części tak na szósteczkę, urocze i owszem śmieszne jednak te całe zachwyty uważam za przesadzone ;)

buterfly

2019 rok a ludzie muszą zadowalać się produkcją sprzed 30 lat? Porażka, gdzie ten postęp, w okresie 30 lat powinno powstać minimum 100 filmów bijących na głowe Kevina, a nic takiego się nie dzieje, ludzkość upada moralnie.

muzycznydiament

Fakt filmy świąteczne są robione od lat już na jedno kopyto zwłaszcza te z gatunku romantycznych ;)

Wiec przeważnie omijam takie produkcie nawet we świetna, dzisiaj mam zamiar obejrzeć Był sobie pies z 2017 roku i Lion droga do domu z 2016 roku.

użytkownik usunięty
buterfly

Ja czekam na obejrzenie 2 części Był sobie pies. Ciekawe jak wypadnie w porównaniu do jedynki.

Jedynkę oglądałem no całość raczej tak przeciętiak do obejrzana do obiadku ;) - Wiec zbytnio nie wyczekuje dwójki :)

Mauna_Kea

Co do tego czy musi być co święta, to jednak uważam że nawet najlepszy film się przeje ;)

użytkownik usunięty
buterfly

Fakt. Co za dużo to niezdrowo. Raz w roku w zupełności wystarczy,a to jest i tak często. Wczoraj obejrzałam po raz setny ten film i śmiałam na nim tak jakby go widziała po raz pierwszy. Przy okazji wyłapałam następne śmieszne dialogi i nowe absurdy.

użytkownik usunięty
Kruger90

Obowiązkowy film na święta,także w 2019 roku :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones