PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=550942}

Kruk

The Crow
4 311
chce zobaczyć
Kruk
powrót do forum filmu Kruk

Jasna cholera.

użytkownik usunięty

Pierwsza część "Kruka" z Brandonem Lee miała wszystko.
Cudowny klimat, muzykę i idealnie zagrane postacie.
Po co robić remake?

Ponieważ, tamto zbiło niezłą kasę. Więc, teoretycznie, to zrobi to samo. Chociaż sama nie jestem zbyt tym faktem zachwycona nie wywołujmy wilka z lasu. Może będzie ciekawe. Tylko Brandon... Jego nikt nie zastąpi. I na pewno nie ten aktor, definitywnie nie do Kruka. Już wolałabym Mark Dacascos, zdecydowanie bardziej pasuje. Może dlatego iż kojarzy mnie się właśnie z Lee.

użytkownik usunięty
Seddelich

Naszła mnie myśl, że chociażby z szacunku do Brandona mogliby tego nie robić.
Poniekąd oddał za ten film życie...

dokładnie... jeszcze inaczej, jak były jakieś kontynuacje, w stylu Kruka 3, który też mi się podobał. ale Luke Evans jako Eric Draven? :/ zdecydowanie nie...

nasty13

Zgodzę się z tym faktem, aktor not! Definitely not! Jak dla mnie Kruk zatrzymał się co najwyżej na 2 części. Pozostałe były w miarę. (Wykluczając tragiczną właśnie 3, ale to tylko moje zdanie...) Mogliby ogólnie odpuścić sobie ten film i zająć się lepiej ramek'em "Titanica" bo i tak już z tego większej szmiry nie zrobią.

Seddelich

A ja tam jestem bardzo ciekawy nowego Kruka, oczywiście że stary z Brandonem Lee niewiele się postarzał, ale czemu by nie? Ten film nie będzie robiony pod publiczkę i dla wielkiej kasy bo bodajże będzie PG 14, a za scenariusz odpowiadają sam Nick Cave i znany z filmowego GENIALNEGO Blade'a - Stephen Norrington, a samego Luka Evansa bardzo lubię, ma tą "mroczną" urodę i jest świetnym aktorem, nawet bez makijażu wygląda dość dark:) Ja bym dał temu filmowi szansę, bo czasen się zdarza, że remake bywa dobry (rzadko, ale jednak), a Kruka nigdy za wiele.

Seddelich

Its a me ! Jason Momoa !

Kadex

):

Kruk z Brandonem to klasyk i super, ale był wyjątkowy poprzez zmianę oryginału, ta adaptacja ma być bliższa oryginałowi i ok, no bo co? jak będzie słaby film to tym bardziej będziemy mieć w sercu film z lee, a jeśli okaże się dobry to będziemy mogli oglądać dwa dobre filmy i tyle.

Był świetny, ale może ten również będzie?

Dajcie szansę temu filmowi, a najważniejsze, Luke'owi.....Zobaczycie, da radę! :)

Mam nadzieję, że ten pomysł nie wypali. Nic nie pobije Brandona i tego klimatu.

mrs_followill

Ale jaki tu jest problem - jeżeli wypali? Nie chcesz, nie oglądaj i tyle :P

Jak nie wiadomo o o co chodzi, to chodzi o kasę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones