PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10004334}
6,2 20 278
ocen
6,2 10 1 20278
6,8 20
ocen krytyków
Road House
powrót do forum filmu Road House

Poczatek byl niezly ale od momentu wejscia Connora z odkrytym zadem zrobila sie z tego jakas absurdalna komedyjka . Connor cały czas grał przygłupa. Szef bandy niby chcial wypasc groznie, innym razem kolejny przygłup. Nie wiadomo, czy sie go bac czy śmiac . Sceny walki pokazane niezle, efekty srednie, zwlaszcza ten pickup na moscie zgarniajacy tylem Gyllenhaala. Mieszane uczucia. Myslalem wchodzac na strone, ze film bedzie mial srednia kolo 5 . Zdziwilo mnie, ze ma az 7. Taki akcyjniak jak Uprowadzona z Neesonem to przy tym dwa poziomy wyzej.

hayekk

Pełna zgoda. Ale przynajmniej można było się przekonać, ze McGregor jest takim samym idiotą jak słabym aktorem.

ocenił(a) film na 10
hayekk

Chyba se jaja robicie? Obejrzałem oryginał następnego dnia i porażka. Nudny, mało akcji. Może kiedyś mógł się podobać ale Road House 2024 to zupełnie inne doznania. Film zajebisty :)

ocenił(a) film na 7
Amiga600

Oryginał miaŁ swój urok i klimat lat 80 pewnie tego nie zrozumiesz bo jesteś młodszym widzem.

ocenił(a) film na 10
Pozawisior

Tak młodszym..mam 43 lata :)

hayekk

jest przygłupem, to zagrał przygłupa :-P

ocenił(a) film na 7
mjpiwo

Nie zagrał przygłupa tylko totalnego psychola - to różnica :) I chyba w życiu też taki jest bo gdzieś doczytałem, że miał wyroki za agresję (w tym też na tle seksualnym) oraz... obnażanie ;-))) Czyli w sumie chyba zagrał po prostu siebie hehe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones