Geneviève Grad

Geneviève Gabrielle Grad

8,1
1 005 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Geneviève Grad

Bardzo mi się podobała w roli Nicole w żandarmie. Uroda typowej francuzeczki. Mniam mniam

maciejz5

rzeczywiście jest b. piękna :) szczególnie podobała mi się jej rola w "żandarmie...".

otton

fantastyczna, jestem nią zauroczony

maciejz5

> Uroda typowej francuzeczki. Hmmmm... Na moje to ona ma urode bardzo slowianska.
Zatem ze jest to uroda "typu francuskiego" nie za bardzo mi tu pasi, a ze _typowo_ francuska to juz na pewno nie.

Mr_Pomeron

Czy szanowny ekspert i wyrafinowany koneser kobiecej urody może zdefiniować jak wygląda jego zdaniem "typowa francuzeczka" którą jakoby miałaby nie być Nicole?

maciejz5

Co do jej urody to zgadza się była piękna we wszystkich Żandarmach ale czy to była typowa francuzeczka no nie wiem ? ja bym powiedział typowa piękna europejka za którą w tamtych czasach obracały się głowy meżczyzn a ich szyje trzeszczały w kręgosłupach.

tomucho77

Tak mi się jakoś wówczas skojarzyła, bo francuzeczkę grała, ale masz rację, po prostu piękna kobieta.

maciejz5

Coś w tym jest, bo jak tak patrzę, to w bardzo wielu francuskich filmach przeważają blondynki :)

maciejz5

Mniam mniam to sobie możesz mówić jak Ci mama obiad ugotuje

zap

:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
maciejz5

Raczej "dziewaczyno".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones