Hong-ki Lee

8,0
445 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hong-ki Lee

Już niedługo 22 lutego (ale nie jestem pewna) ma lecieć nowa drama z Lee Hong Ki :)
Opis.. Historia biednej dziewczyny z małej, nadmorskiej wioski. Pewnego dnia znajduje tajemniczą bransoletkę. Gdy zakłada ją na rękę... staje się niewyobrażalnie piękna.
Ale po obejrzeniu zapowiedzi to ten opis coś bardziej odbiega mi od faktów ;D
Zapowiedź: https://www.youtube.com/watch?v=GZ3OZblarxo

patrycjagrudzinska1

Jestem już po dwóch odcinkach Bride of the Century :)

Rzeczywiście ten opis znacznie odbiega od tego co się w dramie dzieje. Jest to historia zamożnej rodziny na której ciąży klątwa. Polega ona na ty, że pierwsza żona najstarszego syna zawsze ginie...

Po tych dwóch odcinkach stwierdzam, ze warto było zacząć :) Ciekawie zobaczyć Hong-ki Lee w nowej odsłonie :D Sama historia póki co też interesująca mimo, że ma się wrażenie, że to wszytko gdzieś już było :D

Pewnie będę oglądać dalej ^^ Ciekawe czy filmweb doda ta dramę :D

adrastea_87

Obejrzałam też dwa odcinki i bardzo fajna. Będę oglądać z pewnością dalej. Dwójka głównych bohaterów jest mistrzowsko dobrana. Te ich przepychanki słowne i pocałunek w restauracji. Bomba ;)

aneant89

Po czterech odc stwierdzam, że na pewno będę oglądać dalej :D Sporo humoru, akcja z patelnią czy wspinanie się po murze w "przebraniu". Fajnie się ogląda. Sprawa ducha (duchów?) oraz "zaginionej" siostrzyczki też fajne :)
Oby tak dalej :D

adrastea_87

Wszyscy już oglądają tylko jeszcze ja nie! :P Dobra. Trzeba się dziś za nią wziąć! :D Widzę po tych komentarzach że niezła drama podobno się szykuje:)

patrycjagrudzinska1

Jak na razie jest super i zwróć uwagę na tego ducha. ;) Jest śmiesznie ale i przerażająco. Dwójka głównych bohaterów jest bardzo zabawna i pasują do siebie ;) Obejrzyj!! ;)

patrycjagrudzinska1

Prawda, prawda. Drama zapowiada się genialnie! Po pięciu odcinkach (pl sub) jestem zachwycona. Jak będzie tak dalej i nie popsują zakończenia, to ta drama będzie chyba jedną z najlepszych, jakie oglądałam. Ale póki co, nie mogę się doczekać reszty... Akcja tak ładnie się rozwija, postacie są fajnie wyrysowane. Mamy nutkę tajemnicy, duchy i zagadki. Do tego dużo śmiechu i uroczy HongKi, który wreszcie ma okazję popisać się umiejętnościami. Bravo! Większość aktorów też "już gdzieś widziałam", a tutaj prezentują się spójnie i tworzą naprawdę ciekawą produkcję. :D
Trzymam kciuki i oby tak dalej. ^^

adrastea_87

Tak, akcja z patelnią wymiata. Nie wiesz może kiedy będzie nowy odcinek?

aneant89

Odcinki są w soboty i niedziele i w ten sam dzień można tez ściągnąć ;) Jakby ktoś może nie wiedział to ta drama jest tłumaczona na Asian Dramas Poland Subs i jak na razie wyszło do 4 odc. po polsku ;)

patrycjagrudzinska1

Ja właśnie widziałam te 4 odcinki. Więc są po dwa odcinki w każdy weekend? A ile ogólnie odcinków ma ta drama?

aneant89

Tak. Dwa odcinki co tydzień;) A odcinków jest 20.

patrycjagrudzinska1

Po 8 odcinkach wciąż trzyma poziom. Super drama. Bardzo, ale to bardzo mi się podoba. Dwójka głównych bohaterów jest niepowtarzalna i choć nie ma już między nimi tylu śmiesznych sytuacji, to liczę na to, że wrócą!! ;)
Czemu nikt nie dodaje tej dramy do filmografii?

aneant89

Ja na razie jestem po 6 odc. i jak na razie jestem bardzo zadowolona z niej;)
Hong Ki to pamiętam jako słodkiego Jeremiego z YB a tu taka zmiana:) Fajnie gra i pasuje mu ta postać.
Nawet główna bohaterka nie jest wkurzająca. Za to jej bliźniaczka zła... grrrr :D A o mamuśkach Yi Kyung i Kang Joo to już nie wspomnę :D Co za baby to są! Jedna dla kasy to robi a druga po prostu by syn mógł wziąć ślub z Roo Mi.

Ps. Jakby co to zmienili emisję z soboty i niedzieli na piątek i sobotę na godz. 23:00 (Korea);D Nie wiem po co tak późno puszczają. Drama jest świetna ale oglądalności niema specjalnie dobrej a teraz o 23 w nocy to chyba jeszcze miej ludzi będzie ją oglądać.

patrycjagrudzinska1

Co ty mówisz? Naprawdę zmienili godzinę na tak późną?! Chyba sobie żartują!!! Taka fajna drama a tu coś takiego? Mam nadzieję, że nie przerwą nadawania. Ciekawi mnie czy oni nagrywają całą dramę przed emisją czy kończą jak już jest puszczana w telewizji?

Tak, te matki są przerażające i w ogóle w odcinku 8 wyjawia się cząstka prawdy o [spojler] śmierci pierwszej żony ojca Kang Joo... Nie powiem o co chodzi, ale byłam w szoku, choć mogłam się tego spodziewać. Ludzie są potworami, no!!! Biedna jest ta fake narzeczona. Chcą się jej pozbyć, choć myślę, że ta bransoletka, którą dostała od tej kobiety ducha ma ją chronić a nie skazać na śmierć. Takie jest moje zdanie. Jak będzie się okaże.

Ja też właśnie zostałam oszołomiona Jeremym z YB! Był taki słodki i kochany! I ten jego głos, taki zachrypnięty. Boski. W tej dramie wygląda zupełnie inaczej, tak poważnie i bardziej dojrzale. W tych ciemnych włosach nie wygląda już tak słodko. Za każdym razem pojawia mi się banan na twarzy, gdy widzę błyszczyk na jego ustach!! ;);)

Poza tym liczę na dobre zakończenie. I jestem ciekawa jak to się wszystko rozwiąże. Zamierzają po ślubie usunąć fake narzeczoną i zastąpić ją prawdziwą? Czy dopiero po jej ewentualnej śmierci? I kiedy Kang Joo w końcu się dowie, że ona nie jest jego prawdziwą narzeczoną?

Perfidność matek jest odpychająca. Natomiast bardzo lubię ojca Kang Joo. Jako jedyny tam jest chyba szczery i cieszy się prawdziwie z miłości syna, choć Kang Joo wiele przejdzie w 7 i 8 i pewnie i w 9 odcinku. Cóż mogę powiedzieć. FIGHTING!!! ;)

aneant89

Ja tam właściwie to nie wiem jak oni tam to nagrywają ale podobno parę odcinków mają już z góry nagrane zanim wypuszczą pierwszy i potem mniej więcej chyba kręcą na bieżąco.

Co do tej bransoletki to też myślę że ona ma ja chronić. Ten duch wie co mamuśki wyrabiają i stara się dziewczynę obronić. Tym razem nie będzie (o ile dojdzie do ślubu) że panna młoda padnie trupem w dzień ślubu ;D Heh fajnie wtedy byłoby zobaczyć miny tych bab wrednych jak wyprawili ślub a świeżo upieczona panna młoda nadal żyje^^

Ja tam mam nadzieję że nie będą tego ciągnąć aż do końca. A chodzi mi o to kiedy Kang Joo dowie się że jego narzeczoną udaje Roo Mi ;d

patrycjagrudzinska1

Właśnie doznałam olśnienia!!!!! Oglądam 10 odcinek i dopiero teraz zrozumiałam, że pierwsza żona ojca Kang Joo nie została zabita przez ducha. Duch ją oszczędził, bo była gotowa oddać własne życie dla miłości. Zginęła przez przypadek, bo potrąciła ją samochodem matka drugiej żony. Tak więc duch nie maczał w tym palców. I jeżeli teraz główna bohaterka oświadczy, że nie podda się i będzie z Kang Joo to może duch ją oszczędzi. Zobaczymy... Ale się teraz pokomplikowało, ja cię nie mogę! ;) Oglądam dalej!

patrycjagrudzinska1

Kill them all!!! Obejrzałam cały 10 odcinek i po prostu jestem wkurzona. Jak ta matka z córką mnie irytują, są złe do szpiku kości, no.. Ale cieszy mnie fakt, że Kang Joo w kolejnym odcinku zorientuje się, że zostały podmienione. W sumie trochę naiwne było myślenie, że nie rozpozna, że to nie Roo Mi.
Już nie mogę się doczekać kolejnego odcinka a tu cały tydzień trzeba czekac.. ;/

patrycjagrudzinska1

Jooo.... To się porobiło, ale w końcu były sceny między Kang Joo a Doo Rim jak się kłócili a oni to robią w taki słodki sposób... Jeszcze tylko 4 odcinki i koniec....;/

aneant89

I jak się kończy? Lubię spoilery i bez tego nie wiem czy warto zaczynać. ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones