PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10048861}

Sprawa z Outreau: Francuski koszmar

Outreau: Un cauchemar français
6,3 413
ocen
6,3 10 1 413
Sprawa z Outreau: Francuski koszmar
powrót do forum serialu Sprawa z Outreau: Francuski koszmar

Wstrząsające

ocenił(a) serial na 8

Nie wierzę w to co zobaczyłam, brakuje mi słów, żeby opisać ogromne zażenowanie wymiarem sprawiedliwości w sprawie, w której zapomniano o ofiarach pedofilii. Smutna, skandaliczna historia, w której oprawcy zostają wypuszczeni na wolność i świętują w światłach reflektorów. Tak, zostali uniewinnieni, bo zabrakło dowodów, ale każda z tych osób była zamieszana w ten ohydny proceder! Gdy sprawa nabiera rozgłosu, pojawiają się walka o pieniądze i polityczne rozgrywki. Dzieci na sali rozpraw w obecności swoich oprawców, w tym oprawców rodziców i w obecności bezwzględnych prawników musiały opowiadać o najgorszych doświadczeniach swojego życia.
Wstyd mi za tych ludzi, którzy w imię prawa toczą nierówną walkę o "sprawiedliwość" stawiając najbardziej bezbronne ofiary na ostatniej pozycji...

ocenił(a) serial na 7
Beatrix_fw

'każda z tych osób była zamieszana w ten ohydny proceder'. Skąd pewność?

jarczynska

Mnie zastanawia to, że tak długo wierzono w tak horrendalne oskarżenia. Te dzieci, gdyby przeszły wszystko co im miano robić byłby inwalidami, i nie chodzi nawet o seks z koniem, ale np. seks analny. Nawet u dorosłych osób przy zbyt częstych stosunkach, lub nieumiejętnych może to się skończyć źle. Np. wypadaniem odbytu. A to, że jako dorośli w to wierzą, raczej może wynikać z fałszywych wspomnień. Niestety nawet terapia tu nie pomorze. Do końca życia będą żyć z traumą zdarzeń, które mogły nie mieć nigdy miejsca. A wszystko przez dorastanie w patologicznej rodzinie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones