The Boys (2019)
The Boys: Sezon 3 The Boys sezon 3, odcinek 8
odcinek The Boys (2019)

Rozpalony do białości

The Instant White-Hot Wild 1h 2m
7,7 1 077
ocen
7,7 10 1 1077
The Boys
powrót do forum s3e8

Czyżby zawód?

ocenił(a) serial na 10

Szczerze mówiąc nie tego spodziewałem się po finale sezonu. Nie wiem czy to dobrze, czy to źle... Po pierwsze dynamika akcji nie do końca nawiązywała do tej z odcinka 6-tego, po drugie trochę przekombinowane zwroty akcji, a po trzecie... zupełnie zaprzepaszczone wątki, które przewiały się przez ostatnie odcinki:
- Black Noir - o ile jego śmierć mnie w zasadzi ucieszyła, bo ta postać w tym sezonie mnie denerwowała, to po rozwinięciu jego historii spodziewałem się czegoś więcej. Chociaż jakiejś konfrontacji z Soldier Boy'em, czego kolwiek
- Nowiczok - niby finalne spacyfikowanie Soldier Boy'a można uzasadnić użyciem tego gazu, to spodziewałem się, że będzie miał on większy efekt
- Soldier Boy - po całym sezonie liczyłem chociaż na jakieś poważniejsze starcie z Homelander'em, albo coś podobnego, a jeżeli mieli już go usunąć z serialu (bo w zasadzie zamknięcie go w komorze = śmierć postaci), to w bardziej spektakularnym stylu. A i koniec końców Maev po całej eksplozji wyszła w zasadzie bez szwanku (prócz utraty mocy, ale bez żadnych dodatkowych ran), gdzie przynajmniej spodziewałbym się jej śmierci.
Ryan aka Homelander jr. - wydawałoby się, że dzieciak wychowywany standardowo przez kochającą matkę i nagle cieszy się z tego, że ojciec rozwala głowę jakiegoś protestującego gościa.
Ogólnie odcinek mi się spodobał, jednakże te ww. elementy sprawiają, że odbiór odcinka jest jednak gorszy. Butcher zarzuca swoje plany, bo chce ratować zdrowie syna swojej żony, Soldier Boy usunięty z serialu i Homelander, któremu, niczym bohaterowi kreskówki, wszystko znowu się upiekło. Fajnie, że będzie przynajmniej jeszcze jeden sezon, ale to sprawia wrażenie, że dalsza akcja jest nieco wymuszona i chyba w tym tkwi największy ból.

ocenił(a) serial na 10
kfcboy

finalowy odcinek byl po prostu slaby ( jak na oczekiwania)

Homelander to w sumie walczyl tylko z Maeve ( a to nie przeciwnik na jego poziomie)

nagla zmiana Ryana tez srednio mi sie podobala ( powinni wczesniej zaczac ten watek a nie ze nagle Homelander przylatuje a maly patrzy w niego jak w obrazek)

Black Noir porazka , nawet nie chce mi sie wiele pisac bo nie ma o czym

Soldier Boy , tez niestety porazka , o ile caly czas wydawal sie w miare kumaty i ogarniety ( to ze opowiadali jakim byl zjebem w przeszlosci to jedno ale w obecnych czasach nie zabijal bez powodu i ogarnial sytuacje)

w finale zrobili z niego idiote , po co on chcial w oogle walczyl z Homelanderem? Noir byl juz zabity , Homelander chcial sie z nim godzic , powinien co najmniej rozwazyc taka opcje ( w koncu raz ze Homelander prawdpodobnie silniejszy bo potrafi latac i moglby go z gory atakowac a dwa Homelander ma wladze wiec moglby go uniewinnic i zrobic z niego znowu superbohatera)

ale juz pomijam , no zolnierz wiec mial zadanie , dal slowo , no dobra niech proboje go zabic

ale nagle okazje sie ze cala ekipa z Butcherem na czele nie chce aby zabijal Homelandera i co robil Soldier? zamiast olac ( bo w sumie osiagnal to co chcial , jego ekipa zostala wybita) to decyduje sie walczyc z cala ekipa ( plus potencjalnie homelanderem i jego synem) w sumie bez powodu

do tego brak smierci , pomijajac Noira ( ktorego smierc byla slaba) to nawet Maeve przezyla, Homelander mimo ze sie przyznal odcinek wczesniej do zabojstwa to dalej bezkarnie sobie w "pracy" siedzial

a juz sielankowa koncowka gdzie Star Girl dolacza do chlopakow oficjalnie ( mimo ze dobrze wie ze Butcher to tez psychol) w ogole slaba

liczylem , ze druzyna sie rozsypie , ktos umrze , ze w kolejnym sezonie beda nowe watki , nowe postacie a okazuej sie ze ta sama ekipa bedzie znowu walczyc z Homelanderem i ta pania polityk

ocenił(a) serial na 10
Nazarioxx

do tego calkowicie olano watek StarGirl , gdzie publikowala oficjalnie ze Homelander zabija i co? nic

Homelander dalej wolny , nikt go nie probowal zatrzymac , jej tez nie przesluchiwano

Homelander mimo ze wie ze ekipa chce go zabic ( zniszczyc) kolejny razy to co robi? zostawia ich przy zyciu xd

co z tego , ze Star Girl na niego nagadywala publicznie , co z tego ze nawet sobie V wstrzykiwali i sciagneli zza grobu soldier boya

typ ,ktory nie potrafi opanowac emocji i zabija zwyklego cywila za rzucenie puszka , jednoczesnie zostawia przy zyciu ( kolejny raz) ludzi , ktorzy coraz bardziej mu szkodza

Nazarioxx

mnóstwo dziur fabularnych, aż dziwne, nie wiem amazon naciskał na coś innego?

ocenił(a) serial na 8
kfcboy

Bardzo slaby finał. Zmiana Ryana to najbardziej bezsensowny zwrot akcji tego sezonu. Powinien raczej nienawidzić ojca, a nie mu pomagać. Soldier boy kończy w słoiku? Liczyłem na jego walkę z Homelanderm. Jedynie jego powrót w kolejnym sezonie mógłby to usprawiedliwić

zonk_2

ale on w sumie nie miał jakiegoś szczególnego powodu aby z nim walczyć, to samo maeve, ok, rozwalił jej związek no i co? po to ryzykować życie? na końcu przecież i tak jest z tą dupą wtf?? xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones